Посольство Палестини в Україні вшановує 63 річницю «Накби»

Посольство Палестини в Україні ініціювало проведення виставки картин, присвяченої 63 річниці «Накби». Виставка відбулася в Українському Домі в місті Києві за сприянням Арабського Дому, Палестинської Спільноти в Україні, а також за участю послів арабських країн, акредитованих в Україні, послів та представників інших іноземних посольств, українських державних установ, релігійних та суспільних організацій, а також представників Арабської та Палестинської Спільнот.

На урочистій церемонії розрізання стрічки на честь відкриття виставки пана Посла Палестини супроводжували Посол Королівства Марокко (дуаєн арабського дипломатичного корпусу) та Посол Канади в Україні. Пан Посол Палестини в Україні Др. Мохамед Аль-Асаад привітав усіх присутніх від імені Президента Палестини Махмуда Аббаса та керівництва країни та щиро подякував за підтримку палестинського народу в його справедливій боротьбі за національні права. Пан Посол також наголосив на тому, що відповідно до резолюцій ООН та норм міжнародного права палестинці мають право на створення незалежної Держави Палестина із столицею у священному місті Єрусалим.

На виставці були представлені фотознімки, на яких втілено трагедію Палестини, зображено роздільну стіну – знак дискримінації палестинського народу, передано жахи окупації, від яких щоденно потерпають палестинці. Крім того, на виставці були також представлені фото святинь, які знаходяться на території Палестини. До того ж було виставлено традиційне палестинське вбрання, ремісничі вироби, привезені з Землі Миру.

У виставці взяв участь палестинський митець Джамаль Бадван. Від представив свої картини, на яких втілив страждання палестинського народу на різних історичних етапах.

Усім, хто відвідав виставку, були запропоновані буклети, що містили інформацію про «Накбу» та Державу Палестина російською та англійською мовами.

Comments are closed.