Держава Палестина Міністерство Закордонних справ МЗС: Єврейський террор викрадає, катує , вбиває Абу-Худейра та спалює його тіло за те, що він палестинець-араб.

Міністерство Закордонних Справ рішуче засуджує в найсильніших виразах мерзенний злочин, скоєний єврейськими терористами проти хлопчика Мохаммеда Хусейна Абу-Худейра (16 років). Він був викрадений єврейськими екстремістами біля свого будинку в Шуафат. Екстремісти катували його, вбили, спалили його тіло та викинули в зарості поблизу села Дейр-Ясін. Міністерство також рішуче засуджує спроби екстремістських поселенців викрасти дитину Муса Рамі Залум (8 років) під час його прогулянки з батьками в районі Бейт-Ханіна. Ці спроби були попереджені натовпом людей, які своєчасно втрутились, після чого терористи втекли в своєму автомобілі.

Міністерство Закордонних Справ покладає повну відповідальність за ці варварські дії єврейського терору на ізраїльський уряд, а також покладає особисту відповідальність на Прем’єр-Міністра Ізраїлю Нетаньяху і його міністрів за цей жахливий злочин і за будь-які злочини, вчинені єврейським торором в результаті підбурювання до вбивства та помст, що вони зробили протягом двох тижнів.

МЗС звертається з проханням від ізраїльського уряду випустити заяву з найсильнішим засудженням цього жахливого злочину, сформувати спільну з палестинською стороною комісію для розслідування вказаного злочину і притягнути винних злочинців до справедливого суду. Міністерство також звертається з проханням до Ради Безпеки ООН  випустити заяву з засудженням злочину проти хлопчика Абу-Худейра за те, що він палестинець-араб. Ми очікуємо від міжнародних лідерів, які засудили вбивсто трьох поселенців, рішуче засудити вбивсто і спалення палестинського хлопчика Абу-Худейра.

Міністерство вимагає забезпечити захист палестинському народу і нагадує сторонам Женевської Конвенції про їхні забов’язаності по відношенню до ізраїльської агресії і терору поселенців. МЗС закликає правові і гуманітарні організації почати необхідні підготовчі кроки для розслідування цього злочину в компетентних міжнародних судах.

Міністерство Закордонних Справ

About سفارة فلسطين

Comments are closed.